چهارشنبه, 20 فروردين 1399
  • ساعت : ۱۲:۲۳:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ 
  • کد خبر : ۱۹۱۳۷۵
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به نمایندگی از استاندارقم در اداره كل‌امور اقتصادی و دارایی استان، حضور یافت.
محمّد رضا گروسی ۲۹ اسفندماه ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل با سامانه "بنک لت" و "حواله الکترونیک" به عنوان شیوه های نوین خزانه داری الکترونیک، آشنا شد.

در این بازدید، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم ادارات کل اموراقتصادی و دارایی در سراسر کشور، خدمات دولت به دولت در قالب خدمات مالی توسط خزانه معین است، گفت: در راستای هوشمند سازی و شفافیت مضاعف، فعالیت های خزانه معین، توسط "سامانه حواله الکترونیک"  انجام می شود.

عادل علیپور افزود: سامانه" حواله الکترونیک " یک شیوه اجرایی خزانه داری الکترونیک و تکامل یافته تر از سیستم" بنک لت" است که ضمن کمک به کوتاه شدن فرآیند های مالی، باعث افزایش دقت، سرعت و امنیت نیز هست.

 وی اضافه کرد: پیش از راه اندازی سامانه" بنک لت" و "حواله الکترونیک" مبالغ پرداختی به دستگاه های اجرایی در قالب چک به حساب دستگاه های اجرایی، واریز می شد.

 ایشان افزود: اجرای خزانه داری الکترونیک باعث افزایش بهره وری، شفافیت های مالی، صرفه جویی در وقت و موجب کاهش مراجعات دستگاه های اجرایی  به سیستم بانکی و خزانه معین است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم نیز از اجرای خزانه داری الکترونیک، تقدیر کرد.

محمد رضا گروسی پیام "خدا قوّت" و "دستمریزاد" استاندار محترم قم، جناب دکتر  بهرام سرمست را به مدیر کل و کارمندان تلاشگر اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، ابلاغ کرد.

 

گروسی گفت: خدمت و تلاش بی وقفه کارمندان این اداره کل در روزهای واپسین و تعطیل پایان سال، ارزشمند و قابل تحسین است.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0