چهارشنبه, 26 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۱:۴۸:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۲۰۷۶۵۵
انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان قم، به نوبت دوّم موکول شد
انتخابات هیئت مدیره شركت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان قم، به نوبت دوّم موكول شد
انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان قم، به نوبت دوّم موکول شد
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم با اعلام این خبر گفت نوبت اول مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان قم در روز ۲۰ اردیبهشت ماه به حد نصاب قانونی نرسید و به نوبت دوم موکول شد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم با اعلام این خبر که  نوبت اول مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان قم در روز ۲۰ اردیبهشت ماه به حد نصاب قانونی نرسید و به نوبت دوم موکول شد، گفت:   
  زمات برگزاری نوبت دوم مجمع، متعاقباً در روزنامه کثیرالانتشار، سامانه کدال و صدا و سیمای استان جهت حضور سهامداران اعلام خواهد شد.
عادل علیپور افزود: مجمع نوبت دوم با هر میزان مشارکت رسمیت یافته و اعضاء هیات مدیره توسط سهامداران و از میان کاندیداها انتخاب خواهند شد.
وی ادامه داد: 401 هزار نفر از سهامداران استان قم، که روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده اند و کلیه افرادی که سهام شرکت سرمایه گذاری استان با نماد وسقم را از بازار سرمایه خریداری نموده اند، می توانند در انتخاب هیات مدیره شرکت مذکور، نقش مهمی داشته باشند.
نماینده وزیر اقتصاد در استان تصریح کرد: با توجه به آثار قابل توجه فعالیت این شرکتها در عرصه اقتصاد استان و حتی تبعات ملّی فعالیت این شرکتها و تاثیر در بودجه خانوار، حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات اعضای هیات مدیره به منظور انتخاب افراد صاحب صلاحیت حرفه ای و توانمند برای مدیریت دارایی آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.5.0
    V6.0.5.0